znaker

Fotograf Warszawa

Zapytaj o szczegóły 

Fotograf Warszawa

Zdjęcia na różne okazje: imprezy, eventy, spektakle teatralne, koncerty, w plenerze i w studio. Wykonuję fotoreportaże, fotosy z planów filmowych. Obsługuję konferencje i spotkania firmowe. Dojazd do wyznaczonego miejsca w Warszawie. W mojej ofercie znajdziesz również obsługę fotograficzną festiwali, warsztatów, szkoleń, prezentacji. Sporządzam dokumentację fotograficzną.

Oferta usług fotograficznych na terenie Warszawy i okolic

Wykonujemy różnego typu zlecenia fotograficzne. Od sesji zdjęciowych w studio, plener, fotografię korporacyjną, produktową, aż po sesje ślubne i fotografię artystyczną. Oferujemy profesjonalny retusz fotografii, fotoksiążki, strony internetowe jako albumy zdjęć.

Fotografia ślubna

Klasyczny reportaż fotograficzny z ceremonii ślubnej, wesela. Do sesji przedmałżeńskiej, śluby cywilne i kościelne. Fotografujemy również sesje narzeczeńskie, wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie.

Fotografia event’owa

Zdjęcia z imprez kulturalnych, spotkań, konferencji, wydarzeń artystycznych, spotkań teatralnych, filmowych. Zdjęcia i fotoreportaże z festiwali, koncertów.

Fotografia portretowa i rodzinna

Fotografia portretowa, zdjęcia do albumów pamiątkowych i rodzinnych. Uroczystości rodzinne, wesela, jubileusze. Artsytyczne zdjęcia do portfolio. Sesje w studio lub plenerze. Profesjonalne sesje z aktorami i aktorkami. Fotogafia dzieci.

Fotografia korporacyjna

Fotograficzna dokumentacja imprez biznesowych, fotografia produktowa. Kreacja wizerunku, charakteryzacja i make up w cenie sesji.

Zdjęcia miasta

Reportaż miejski, ciekawe miejsca i obiekty. Panoramy miasta. Różne punkty widzenia, różne pory dnia i nocy. Pory roku. Parki, ogrody, ulice. Komunikacja miejska. Mosty. Budynki i zabytki. Rzeźby i pomniki.

Fotografia teatralna i prasowa

Sesje foto w teatrach, dokumentacja fotograficzna z prób medialnych, premier. Zdjęcia do plakatów i materiałów prasowych.

Dokumentacje fotograficzne

Tworzymy wysokiej jakości teczki ze zdjęciami obiektów, przygotowujemy dokumentację fotograficzną miejsc: duże zakłady przemysłowe, kompleksy fabryczne, przedsiębiorstwa budowlane (zdjęcia z powietrza), firmy usługowo magazynowe, kompleksy wypoczynkowe, hotele, spa, uzdrowiska wypoczynkowe i inne.

Fotograf Warszawa

Potrzebujesz fotografa w Warszawie ? Działamy we wszystkich dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

sesja fotograficzna warszawa cennik


499
Fotografia 10
 • ilość oddanych zdjęć 10
 • czas sesji 1 godzina
 • dodatkowa fotografia (bez retuszu) 9,90
 • dodatkowa fotografia (z retuszem) 29,90
699
Fotografia 15
 • ilość oddanych zdjęć 15
 • dodatkowa fotografia (bez retuszu) 9,90
 • dodatkowa fotografia (z retuszem) 19,90
999
Fotografia 20
 • ilość zdjęć 20
 • sesja: studio, plener
 • dodatkowa fotografia (bez retuszu) 9,90
 • dodatkowa fotografia (z retuszem) 29,90

 1. Imię *
  * Wpisz imię
 2. Email *
  * Poprawny adres
 3. Wiadomość *
  * Wpisz wiadomość