znaker2016-(1)
  • Magazyn Blog

Znaker Blog Magazyn

Strony Internetowe Warszawa

tworzenie-strony-internetowe-warszawa

Strony internetowe Warszawa. Tworzenie stron i pozycjonowanie. Prywatne blogi, fotoblogi. Przykłady realizacje.
Strony Internetowe WWW Warszawa

Szukam do pracy Studia na preferencyjnych warunkach – Warszawa Centrum / Saska Kępa

Jak w temacie.
Proszę o kontakt

Średniej powierzchni lokal użytkowy, pod wynajem, na biuro.

Interesuje Nas średniej powierzchni lokal użytkowy z dostępem do internetu na cele małej redakcji internetowego czasopisma teatralnego, filmowego i muzycznego.
Mogą to być: zaplecza sklepów do wynajęcia, biura, małe magazyny, pomieszczenia gospodarcze, piwnice (przestronne, sutereny itp.)
Skład redakcyjny, ilość osób, które będą pracować na tej przestrzeni do uzgodnienia w zależności od powierzchni lokalu.

Preferowane lokalizacje:

Czym się zajmujemy ?

Oferta firmowa:

Przykłady i realizacje:

Lucyna uśmiecha się mimo woli w DZiKu

grafika

W najbliższy piątek 28 lutego 2014 r. w Domu Kultury i Zabawy DZiK przy ul. Belwederskiej 44a. odbędzie się wyjątkowy koncert warszawskiego zespołu Lucyna Uśmiecha się mimo woli. Artyści zagrają „dla Ukrainy”.

„Spalona mapa, przegrany bunt,
a pod stopami deszcz bije o grunt,
bo w gruncie rzeczy ta siła tkwi
i wiem i wierzę ona pomoże mi (…)”

Oficjalna strona zespołu: www.LucynaLucyna.com
Oficjalny Fanpage Facebook: Lucyna Face – Music Book

W ostatnich dniach słowa wielu utworów zespołu Lucyna Uśmiecha się Mimo woli nabrały dodatkowych znaczeń. Całkowity dochód z piątkowego koncertu zostanie przekazany Fundacji „Edukacja dla Demokracji”, która zbiera środki na leczenie rannych w Kijowie, Czerkasach, Zaporożu oraz wspiera rodziny osób represjonowanych.

plakat
Zespół Lucyna Uśmiecha się Mimo Woli powstał w 2012 r. z inicjatywy Pawła Wilewskiego (wokal), Tomka Głowackiego (gitara), Caroliny Albano (wokal) oraz Piotra Aleksandrowicza (organetto). Początkowo miało to być wyłącznie granie dla przyjemności, przyjacielski projekt tworzony dla zabawy. Z czasem zespół zaczął się rozrastać i spotykać z coraz większym zainteresowaniem odbiorców, domagających się kolejnych koncertów. Obecnie Lucyna posiada grono wiernych słuchaczy i przygotowuje się do wydania płyty.

Zespół składa się z ośmiu indywidualistów. Lucyna gra piosenki zaangażowane. Bohaterowie tekstów Wilewskiego posiadają wspólne cechy. Zwracają uwagę na absurdy i problemy współczesnego świata. Wyrażają swój bunt, oburzenie i skargę. Manifestują swoją niepodległość, pragną akceptacji i prawa do bycia sobą.

To wyjątkowe przedstawienie muzyczne adresowane jest do wszystkich miłośników muzyki (rockowej, punk, funky, ska) oraz do widzów, którzy nie boją się eksperymentów.

Koncert rozpocznie się o 21.00 i potrwa 1,5 godz., po nim zagra DJ Jean Pierre Rutabaga. Dodatkowo odbędą się warsztaty sitodruku. Każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać nadruk na koszulkach lub innych własnych materiałach. Projekt grafiki (podziurawiona flaga Ukrainy) przygotowała Katarzyna Czapska.

plakat

Zespół zagra w składzie: Tomasz Głowacki (gitara), Carolina Albano (wokal), Paweł Wilewski (wokal), Piotr Aleksandrowicz (organetto), Paweł Kowalski (gitara basowa), Wojtek Czubin (saksofon), Miguel Nieto (instrumenty perkusyjne) i Jan Holoubek (perkusja).
Lucyna Uśmiecha się Mimo Woli (również do Ciebie!)

DZiK
Belwederska 44 A, 00-594 Mokotów, Warszawa, wstęp 15zł.
www.lucynalucyna.com
Informacji o wydarzeniu udzielają:
Katarzyna Rykaczewska: kasia@openmindedgroup.pl , 602600867
Anna Błaszczyk: blaszankastudio@gmail.com, 506344188

grafika

Lucyna uśmiecha się mimo woli

pawel wilewski

Lucyna uśmiecha się mimo woli na żywo w Teatrze Academia.
Pierwsza próba otwarta zespołu odbędzie się 26. I. 2013 roku o godzinie 20:30 w Teatrze Academia (ul. 11 listopada 22).
Zapraszamy wszystkich chętnych by razem z nami spędzili ten wieczór. To nasza premiera! Zespół zagra 8 różnorodnych gatunkowo utworów. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

To wyjątkowe przedstawienie muzyczne adresowane jest do wszystkich miłośników muzyki alternatywnej (rock, punk, funky, ska), oraz do widzów, którzy nie boją się eksperymentów z pogranicza muzyki i teatru.
Dzięki uprzejmości Romana Woźniaka zespół „Lucyna uśmiecha się mimo woli” będzie miał okazję zaprezentować się na scenie Teatru Academia. W tej magicznej przestrzeni piosenki zyskają nowy wymiar. W teatrze słowa przybiorą na sile i staną się mniej oczywiste. O czym gramy i śpiewamy?

„Usłyszymy osamotniony głos jednostki w nieprzyjaznym dla niej środowisku, w zaborczym społeczeństwie wielkiego miasta. Bohaterowie, którzy wyłaniają się z tekstów Lucyny mają wspólne cechy. Na różne sposoby wyrażają swoje oburzenie i skargę na otaczający świat. Manifestują swoją niepodległość, jak również pragną akceptacji i prawa do bycia sobą.”
Przedstawienie muzyczne potrwa 60 minut, z krótką przerwą na mandarynki.

Do zobaczenia w Teatrze Academia.

Zagra zespół w składzie: Tomasz Głowacki (gitara), Paweł Wilewski (wokal), Carolina Albano (wokal), Piotr Aleksandrowicz (organetto), Paweł Kowalski (gitara basowa) Wojtek Czubin (saksofon), Miguel Nieto (instrumenty perkusyjne) i Jan Holoubek (perkusja).
Realizacja dźwięku: Michał Anuszewski
Organizacja: Anna Zuzanna Błaszczyk

Utwory: Wstęp, Warszawskie tempo, Lucyna uśmiecha się mimo woli, Od tygodnia, Jestem, Bank Bang, Patrz tam, Żywy.
Lucyna uśmiecha się mimo woli również do Ciebie.
Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny.

pawel wilewski

Więcej informacji na oficjalnej stronie zespołu: www.lucynalucyna.com