jest nowa strona wordpress

Witamy w WordPressie! Dowiedz się więcej o wersji 6.0.

Learn more about the 6.0 version.

WordPressie 6.0
WordPress 6.0 zawiera ponad 500 ulepszeń i 400 poprawek błędów. Ta strona przedstawia kilka kluczowych ulepszeń, które mają sprawić, że tworzenie treści WordPress i tworzenie witryn będzie bardziej bogate w funkcje i intuicyjne. Znajdziesz tu również zasoby dla programistów i każdego, kto chce lepiej zrozumieć WordPressa.


Ulepszone doświadczenie pisania
Udoskonalenia pisania są liczne, niezależnie od tego, czy piszesz nowy post, czy dodajesz elementy do istniejącej strony. Poznaj więcej sposobów na usprawnienie procesu tworzenia treści, w tym:

Zaznacz tekst w wielu blokach i edytuj go jednocześnie.
Wpisz dwa otwarte nawiasy [[, aby szybko uzyskać dostęp do menu linków.
Zachowaj istniejące style podczas przekształcania niektórych bloków z jednego rodzaju w inny — na przykład z bloku Akapit na blok Kodu.
Utwórz niestandardowe przyciski, a wszelkie nowe przyciski automatycznie zachowają dostosowania stylu.
Spraw, aby chmury tagów i ikony społecznościowe były jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki zaktualizowanym ustawieniom i kontrolkom oraz nowemu stylowi konturu chmury tagów.

Author rich content with blocks and patterns

Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.

Start Customizing

Configure your site’s logo, header, menus, and more in the Customizer. Open the Customizer

Discover a new way to build your site.

There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you’ve always wanted — with blocks and styles.

Twórz bogate treści z blokami i wzorami. Wzory blokowe to wstępnie skonfigurowane układy blokowe. Skorzystaj z nich, aby zainspirować się lub stworzyć nowe strony w mgnieniu oka. Dodaj nową stronę. Rozpocznij dostosowywanie. Skonfiguruj logo, nagłówek, menu i inne elementy swojej witryny w programie. Customizer. Otwórz konfigurator. Odkryj nowy sposób na zbudowanie swojej witryny. Istnieje nowy rodzaj motywu WordPress, zwany motywem blokowym, który pozwala zbudować witrynę, o której zawsze marzyłeś — za pomocą bloków i stylów. Dowiedz się o motywach blokowych

Tworzenie Stron internetowych WordPress Warszawa

Opinie i komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *